22 вересня у Просторі «Дбаю про себе» КНП «ЦПМСД» Чортківської МР у рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу відбулася година з психологом. Студенти ІІ курсу відділення «Акушерська справа» Чортківського медичного фахового коледжу разом з психологинею закладу освіти Кметик О.В. мали Читати далі …













